VANİKÖY EVLERİ

Koray İnşaat’ın önemli projelerinden Vaniköy Evlerinde, otopark rampasında ‘Kar-Buz Engelleme Sistemi’ kurduk.
Kurduğumuz sistem, soğuk geçen kış günlerinde, buzlanmayı önleyerek, site sakinlerinin mal ve can güvenliğine katkı sağlayacak.

SEAPEARL ATAKÖY

İstanbul’un ikonik konut projelerinden olan Ataköy Sea Pearl’de 126 adet dairenin ‘Sulu Sistem Yerden Isıtma’ uygulaması için Artımek kalitesi ve güvencesi tercih edildi.

Sektördeki en tecrübeli montaj ekiplerine sahip olan Artımek, hızlı ve hatasız uygulamaları ile projelere değer katıyor.

FERKO LINE PROJESİ

Mimari tasarımı ile gündemde olan Ferko Line projesinin satış ofisinde ‘Elektrikli Yerden Isıtma’ uygulaması Artımek tarafından yapıldı.
Otomasyona bağlı çalışan sistem, ihtiyaç halinde çok hızlı bir şekilde devreye girerek, ortam ısıtmasını gerçekleştiriyor.

OLUKLU YERDEN ISITMA

Eski radyatörlü evlerinizi ‘Yerden Isıtma’konforu ile tanıştırıyoruz. Üstelik mevcut zeminde yükselme olmadan.
Parke altı oluklu yerden ısıtma, sıfır inşaat ve ev yenileme projelerinde tercih edilen, yenilikçi bir çözüm. Isıyı çok hızlı ilettiği için cami ısıtma projelerinde de sıklıkla kullanılıyor.

 

METROPOLİTAN HOTEL

İstanbul Taksim’de yer alan Metropolitan Hotel, müşterilerine konforlu mekanlar sunabilmek için Artımek kalitesini ve güvencesini tercih etti.
82 odalı ve 4 yıldızlı Metropolitan Hotel’in sulu yerden ısıtma sistem uygulamasını gerçekleştirdik.
 

MARS 19

İstanbul Avcılar’da yer alan ve Mertaco A.Ş. tarafından yapımı gerçekleştirilen, Mars 19 projesinde; 148 adet dairenin ‘Sulu Sistem Yerden Isıtma’ uygulamasını yaptık.
Tecrübeli montaj ekiplerimiz, kısa sürede 148 adet dairenin uygulamasını tamamladılar.

 

1
2